Лист №56 від 19.04.2016 Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київради (КМДА) щодо надання роз’яснень стосовно проведення інвентаризації об’єктів телекомунікацій (електрозв’язку)

19.04.2016
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

 

Директору Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київради (КМДА)

Козловському О.В.

 

 

 

 

 

Вих. №56

від «19» квітня 2016 року

 

Про надання роз’яснень стосовно проведення інвентаризації об’єктів телекомунікацій (електрозв’язку)

 

Шановний Олександре Володимировичу!

Інтернет Асоціація України, яка об’єднує понад 170 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій (далі - ІнАУ), засвідчує Вам свою повагу та звертається з наступним.

Відповідно до Рішення Київської міської ради від 11 лютого 2016 року №82/82 «Про проведення інвентаризації об'єктів телекомунікації (електрозв'язку)» (далі – Рішення) Департамент транспортної інфраструктури КМДА (далі - Департамент) має провести інвентаризацію об'єктів телекомунікації (електрозв'язку), а саме: об'єктів взаємоз'єднання телекомунікаційних мереж, кабельної каналізації електрозв'язку, каналів електрозв'язку, каналів кабельної каналізації електрозв'язку, кінцевого обладнання, ресурсів телекомунікаційних мереж, споруд електрозв'язку, телекомунікаційних мереж та інших об'єктів телекомунікації (електрозв'язку), що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, а також таких, що є безхазяйними.

Маємо зазначити, що дане Рішення не містить інформації щодо порядку, механізмів та ресурсів, згідно яких воно буде реалізуватись, а Київська міська рада до цього часу не надала відповідні роз’яснення у відповідь на Спільний лист ІнАУ, УСПП та «Телас» №37 від 26.02.2016 щодо проведення інвентаризації об’єктів телекомунікацій (електрозв’язку) (Лист додається), що призводить до неможливості його виконання суб’єктами господарювання.

З урахуванням відсутності відповідних роз’яснень щодо предмету та засобів інвентаризації, з метою якісного здійснення суб’єктами господарювання у сфері телекомунікацій м. Києва кроків щодо виконання даного Рішення у відповідності до Конституції України та законодавства України, просимо Вас надати наступну інформацію:

1. Перелік об'єктів комунального майна м. Києва (конкретні адреси об'єктів телекомунікації (електрозв'язку), що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, а також таких, що є безхазяйними), стосовно якого має проводиться інвентаризація.

2. Роз'яснення термінів, які застосовуються у Рішенні та у листах, що направляються Департаменту суб’єктам господарювання з питання інвентаризації, а саме : “об'єкти взаємоз'єднань телекомунікаційних мереж”, “ресурси телекомунікаційних мереж”, “споруди електрозв'язку”, а також інформацію щодо нормативних актів, якими вони визначені.

3. Роз'яснення щодо строків інвентаризації об’єктів телекомунікацій з огляду на обставину, що строк подачі інформації з боку суб’єктів господарювання відповідно до Рішення сплинув до надходження письмового запиту від Департаменту.

4. Роз’яснення щодо механізмів компенсації суб’єктам господарювання їх затрат на проведення інвентаризації, а також інформацію щодо відповідного рішення КМДА про виділення коштів на проведення інвентаризації.

 

Додаток: Спільний лист ІнАУ, УСПП та «Телас» №37 від 26.02.2016 Київській міській раді,
Київській міській державній адміністрації щодо проведення інвентаризації
об’єктів телекомунікацій (електрозв’язку
).

 

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України

 

О.Федієнко