Лист №32 від 23.02.2016 Державній регуляторній службі України щодо роз’яснення норми Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності»

23.02.2016
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Голові Державної регуляторної служби України

Ляпіній К.М.

 

 

 

Вих. №32

від «23» лютого 2016 року

 

Щодо роз’яснення норми Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності»

 

Шановна Ксеніє Михайлівно!

Інтернет Асоціація України (далі - ІНАУ), яка об'єднує понад 180 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, засвідчує Вам свою повагу та звертається з проханням надати наступне роз’яснення:

1)        чи розповсюджуються положення та норми Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2015, № 23, ст. 158) на відносини, пов’язані з ліцензуванням Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (далі - НКРЗІ) діяльності у сфері телекомунікацій в частині строку дії ліцензій на надання послуг, яка здійснюється відповідно до Закону України «Про телекомунікації» (а саме ст. 7) та Закону України «Про радіочастотний ресурс України» (а саме пункту 1 частини другої ст. 30);

 

2)        чи розповсюджуються положення та норми Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2015, № 23, ст. 158) на відносини, пов’язані з ліцензуванням НКРЗІ діяльності у сфері телекомунікацій в частині вартості ліцензій на надання послуг, яка здійснюється відповідно до Закону України «Про телекомунікації» (а саме ст. 7) та Закону України «Про радіочастотний ресурс України» (а саме пункту 1 частини другої ст. 30);

 

3)        чи розповсюджуються положення та норми Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2015, № 23, ст. 158) на відносини, пов’язані з ліцензуванням НКРЗІ діяльності у сфері телекомунікацій в частині порядку переоформлення ліцензій на надання послуг, яка здійснюється відповідно до Закону України «Про телекомунікації» (а саме ст. 7) та Закону України «Про радіочастотний ресурс України» (а саме пункту 1 частини другої ст. 30).

 

Заздалегідь дякуємо за роз’яснення.

 

З повагою,

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                                      О.Федієнко