Лист №198/1-2 від 09.11.2015 про підтримку положень, які висвітлені в резолюції круглого столу «Проблемні питання розміщення телекомунікаційного обладнання в житлових будинках комунальної власності"

09.11.2015
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

 

Київському міському голові

Кличку В.В.

 

 

 

Голові Антимонопольного комітету України

Терентьєву Ю.О.

 

 

 

Вих. №198/1-2

від 09 листопада 2015 р.

 

Про підтримку положень, які висвітлені в резолюції круглого столу «Проблемні питання розміщення телекомунікаційного обладнання в житлових будинках комунальної власності, посилення монопольного становища та тиску з боку КП “Київжитлоспецексплуатація” на ринок телекомунікацій»

 

 

Шановний Віталію Володимировичу!

 

Інтернет Асоціація України (далі - ІНАУ), яка об'єднує понад 180 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, засвідчує Вам свою повагу та звертається з наступним.

23 жовтня 2015 р. відбулось засідання Круглого столу «Проблемні питання розміщення телекомунікаційного обладнання в житлових будинках комунальної власності, посилення монопольного становища та тиску з боку КП “Київжитлоспецексплуатація” на ринок телекомунікацій», у якому взяли участь представники ряду профільних інститутів громадянського суспільства, суб’єктів господарювання галузі телекомунікацій та відповідних державних органів.

За результатами засідання була прийнята Резолюція Круглого столу (див. у додатку).

Інтернет Асоціація України повідомляє Вас про підтримку положень, які висвітлені в даній Резолюції та просить про сприяння у їх втіленні в життя.

 

 

Додаток: Резолюція круглого столу «Проблемні питання розміщення телекомунікаційного обладнання в житлових будинках комунальної власності, посилення монопольного становища та тиску з боку КП “Київжитлоспецексплуатація” на ринок телекомунікацій», на 3 арк.

 

 

З повагою,

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                                        О.Федієнко      

 

 

 

Прикріплені файли: