Лист №190 від 17.12.2010 Голові НКРЗ України, щодо спільного опрацювання пропозицій

17.12.2010
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Голові Національної комісії з питань регулювання зв’язку України

п. Олійнику В.Ф.

03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 3

 

 

 

 

Вих. №190 від 17.12.2010 р.

 

Щодо спільного опрацювання пропозицій

 

 

 

 

Шановний Володимире Филимоновичу!

 

 

Користуючись нагодою, висловлюємо свою повагу Вам та очолюваній Вами Національній комісії з питань регулювання зв’язку України та звертаємось з приводу наступного.

15 грудня 2010 року у Державному комітеті України з питань регуляторної політики та підприємництва (у майбутньому правонаступник – підрозділ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України) пройшла спільна нарада щодо погодження проектів «Порядку здійснення державного нагляду за користуванням радіочастотним ресурсом України» та «Порядку здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій», на якій були присутні представники Державної інспекції зв’язку НКРЗ України та представники громадських об’єднань.

За підсумками наради було вирішено спільно доопрацювати вказані Порядки. Просимо Вас, Володимире Филимоновичу, призначити відповідального від складу Національної Комісії з питань регулювання зв’язку України за доопрацювання вказаних Порядків та особисто сприяти проведенню процесу прискорення спільного доопрацювання з урахуванням позиції як Державної інспекції зв’язку, так і учасників ринків телекомунікації та РЧР.

 

З повагою та надією на конструктивний діалог влади та громадськості

 

 

 

 

 

Виконавчий директор ІнАУ                                                В. Куковський