Лист №166 від 16.09.2014 Томенку М.В. щодо порушення прав інтелектуальної власності Фонду «Рідна країна» при використанні банеру «Перемогли Гітлера. Переможемо і Путіна!»

16.09.2014
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Народному депутату України,

засновнику Фонду «Рідна країна»

Томенку М.В.

 

 

 

Вих. №166

від «16» вересня 2014 року

 

 

На Ваш вих. 04-35/1095 від 03.09.2014 р. щодо порушення прав інтелектуальної власності Фонду «Рідна країна» при використанні банеру «Перемогли Гітлера. Переможемо і Путіна!»

 

Шановний Миколо Володимировичу!

 

Інтернет Асоціація України (далі – ІнАУ), яка об’єднує понад 160 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, висловлює Вам свою повагу та звертається з наступним.

Ми цілком поділяємо Вашу стурбованість щодо необхідності припинення порушення авторських прав Фонду «Рідна країна» при використанні банеру «Перемогли Гітлера. Переможемо і Путіна!».

Відповідно до даних з відкритих джерел, IP-адреси ресурсів http://stopotkat.net та https://kraina.nane виділені провайдерам за межами України (Нідерланди). Можливим шляхом припинення порушення авторських прав Фонду «Рідна країна» є звернення до відповідних правоохоронних або судових органів з подальшим застосуванням процесуальних процедур в рамках міжнародної правової допомоги.

Разом з тим мусимо зазначити, що ІнАУ згідно законодавства України не має правових підстав та інструментів щодо здійснення кваліфікації зазначеного порушення авторських прав та щодо проведення експертиз і слідчих дій із встановлення суб’єктів господарювання, які забезпечують доступ до вказаних Вами сайтів http://stopotkat.net та https://kraina.nane. ІнАУ також не має механізмів впливу на суб’єктів господарювання, які забезпечують доступ до зазначених сайтів, щодо вчинення ними дій із блокування або обмеження доступу.

Повноваженнями щодо кваліфікації правопорушення, проведення відповідних слідчих дій та накладання зобов’язань на суб’єктів господарювання щодо обмеження доступу до сайтів згідно законодавства України володіють виключно відповідні судові та правоохоронні органи.

 

З повагою,

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                                     Т.Попова