Лист №137 від 26.08.2016 Голові оргкомітету TU 2016 щодо запрошення до участі в конференції

26.08.2016
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

 

Голові оргкомітету TU2016

пані В.Опанасюк

 

 

 

 

 

 

Вих. №137

від «26» серпня 2016 року

 

 

Шановна пані Вікторіє!

 

Інтернет Асоціація України (ІнАУ) отримала Вашого листа від 17.08.2016 з запрошенням до участі в конференції TU 2016. Дякуємо за запрошення та ще раз повідомляємо про те, що цього року Асоціація не планує брати участь в організації і проведенні TU 2016 (у додатку – реліз з цього приводу, також див. за посиланням: www.inau.org.ua/13.3931.0.0.1.0.phtml)

ІнАУ поважає зусилля партнерів конференції TU 2016, які представляють відповідний сегмент ринку телекомунікацій і здійснюють захист інтересів гравців цього ринку. Гуртування крупних телеком-операторів довкола інститутів громадянського суспільства, що разом з певними державними органами створюють найбільш сприятливі умови для розвитку бізнесу найбільших гравців індустрії, на поточному етапі є цілком закономірним.

Так само закономірним є і об’єднання представників малого і середнього бізнесу навколо інституцій, які протидіють монополізму і необґрунтованим преференціям для окремих учасників ринку, виступають за зменшення регуляторного тиску і втручання держави в бізнес. Тому ІнАУ цього року концентрується на партнерстві з Українською конференцією операторів зв’язку (УКОЗ), яка традиційно була місцем спілкування та вироблення спільної стратегії виживання передусім для невеликих операторів і провайдерів телекомунікацій.

Користуючись нагодою, запрошуємо до участі в УКОЗ-2016 представників підприємств сфери телекомунікацій, які не поділяють популярні нині в деяких держ- та бізнесструктурах тези щодо необхідності зменшення кількості інтернет-провайдерів і операторів телекомунікацій в України, які здатні боротися за рівність перед законом незалежно від фінансових статків, які впевнені у можливості побудови в Україні цивілізованих європейських бізнес-відносин.

УКОЗ-2016 відбудеться з 29 вересня по 2 жовтня в Буковелі, готель Radisson Blu Resort. Реєстрація – за посиланням https://goo.gl/forms/gF3FAK39Xh3JcRbb2.

 

 

З повагою,

 

 

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                                                        О.Федієнко