Лист №130 від 22.07.2014 Народному депутату України щодо позиції ІнАУ з питань розвитку інформаційного суспільства

22.07.2014
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Народному депутату України

Чубу В.Є.

 

 

 

 

Вих. №130

від «22» липня 2014 р.

 

На ваш вих 05-14/150/11

від 24.06.2014 року. щодо позиції ІнАУ

з питань розвитку інформаційного суспільства

 

 

Шановний Володимире Євгеновичу!

 

Інтернет Асоціація України (ІнАУ), яка об’єднує понад 150 підприємств сфери телекомунікацій та інформаційних технологій, виражає Вам свою повагу та вдячність за інтерес, проявлений до позиції ІнАУ з питань розвитку інформаційного суспільства в Україні.

 

ІнАУ у квітні поточного року у складі Громадської ради з питань інформаційно-комунікаційних технологій (далі – Ради ІКТ), яка об’єднує понад 20 громадських організацій та підприємницьких асоціацій України, підготувала Доповідь «Про невідкладні заходи для забезпечення функціонування інформаційно-комунікаційної сфери та прав людини» (див. Посилання).

Ця доповідь містить інформацію щодо позиції ІнАУ та інших організацій зі складу Ради ІКТ з питань розвитку інформаційного суспільства, про які йдеться у Вашому листі.

 

Пропонуємо Вам використати фаховий досвід, викладений в цій колективній праці, та сприяти невідкладній реалізації заходів зі створення ефективної державної політики щодо розвитку інформаційного суспільства.

Цей документ згідно з рішенням Громадської ради з питань інформаційно-комунікаційних технологій було надіслано керівництву Верховної Ради України, головам парламентських фракцій та профільних комітетів Верховної Ради України, керівникам профільних урядових структур та центральних органів виконавчої влади України.

 

Посилання:

Доповідь «Про невідкладні заходи для забезпечення функціонування інформаційно-комунікаційної сфери та прав людини» (див за адресою http://ict-forum.org.ua/report2014).

 

 

 

З повагою,

 

Виконавчий директор

Інтернет Асоціації України                                                           В.Куковський