Лист №129 від 25.07.2012 р. Голові НКРЗІ про сприяння у врегулюванні спору між суб'єктами ринку телекомунікацій

25.07.2012
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації України

п-ві Яцуку П.П. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вих. № 129

від __25___ липня 2012 р.

 

 

 

Шановний Петре Петровичу!

Інтернет Асоціація України (ІнАУ) висловлює Вам свою щиру повагу та звертається з наступним.

Дійсним членом ІнАУ є Товариство з обмеженою відповідальністю Виробнича компанія «Кримтел», далі – ТОВ ВК «Кримтел» (м.  Сімферополь, № 149 у Списку суб’єктів господарювання, що внесені до реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій НКРЗІ). Дане підприємство експлуатує телекомунікаційну мережу на базі опорно-транзитної АТС типу EWSD з задіяним ресурсом ємністю 30 000 номерів в індексах 51хххх, 52хххх, 57хххх.

З ряду причин підприємство ТОВ  ВК «Кримтел» було вимушене прийняти рішення про ліквідацію. За результатами розгляду справи Господарський суд Автономної Республіки Крим своєю Постановою від 14 червня 2012 р. у справі
№ 5002-12/1808-2012 визнав ТОВ  ВК «Кримтел» банкрутом та відкрив щодо підприємства ліквідаційну процедуру.

Кінцевий строк ліквідаційної процедури, встановлений судом – 14 червня
2013 р. На даний час ТОВ ВК «Кримтел» не припинило надання телекомунікаційних послуг абонентам та планує їх надавати до моменту завершення ліквідації оператора. Також на даний час підприємство своєчасно проводить оплату ПАТ «Укртелеком» за надані послуги на підставі договору про взаємоз’єднання телекомунікаційної мережі оператора з телекомунікаційною мережею ПАТ «Укртелеком».

Разом з тим, за інформацією, яку нам надало ТОВ ВК «Кримтел», ПАТ «Укртелеком» листом № 5779-880000-1 від 11.07.2012 р., направленим  на адресу ліквідатора ТОВ ВК «Кримтел», посилаючись на п. 8.3.2. укладеного договору
№ 888311-321 від 30.09.2011 р. про взаємоз’єднання телекомунікаційної мережі оператора з телекомунікаційною мережею ПАТ «Укртелеком», заявив про відмову від договору та повідомив, що з 01.08.2012 р. взаємоз’єднання телекомунікаційних мереж буде розірване без додаткового попередження.

Розрив взаємоз’єднання призведе до припинення виходу на телефону мережу загального користування абонентів та відомчих операторів, які є клієнтами ТОВ ВК «Кримтел», та значно ускладнить можливості підприємства щодо погашення вимог кредиторів.

Присимо Вас, шановний Петре Петровичу, про сприяння у врегулюванні  спору між суб'єктами ринку телекомунікацій ТОВ ВК «Кримтел» та ПАТ «Укртелеком»  щодо  взаємоз'єднання  телекомунікаційних мереж, у відповідності до п. 15 та 26 29 ст. 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, а саме щодо збереження організованого взаємоз’єднання та неприпинення всіх діючих договорів з боку ПАТ «Укртелеком», на підставі яких ТОВ ВК «Кримтел» здійснює свою діяльність по наданню послуг споживачам, до закінчення процедури ліквідації, тобто до повного припинення діяльності ТОВ ВК «Кримтел», або до визначення судом способу погашення заборгованості шляхом передавання основному кредитору або інвестору цілого функціонуючого телекомунікаційного комплексу або єдиних його фрагментів без надання збитку користувачам та економіці регіону.

 

З повагою,

 

 Голова Правління ІнАУ                                                                           Сергій Бойко