Лист №120 від 10.07.2017р. Голові Комітету Верховної Ради України з питань інформатизаї та зв’язку Данченку О.І. щодо критичної ситуації, яка склалася через пошкодження кабельних телемереж на мостових переходах та інших об’єктах інфраструктури

10.07.2017
Вихідні реквізити: 
№120
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач: 
Комітет з питань інформатизації та зв’язку

 

Голові Комітету Верховної

Ради України з питань

інформатизації та зв’язку 

Данченку О.І.

 

 

Вих.№120

Від 10 липня 2017р.

 

Щодо критичної ситуації, яка склалася

через пошкодження кабельних телемереж

на мостових переходах та інших об’єктах

інфраструктури

 

Шановний Олександре Івановичу!

 

Інтернет Асоціація України (далі – ІнАУ) висловлює Вам свою повагу та звертається з приводу наступного.

Враховуючи, що останнім часом збільшились випадки навмисного руйнування колодязів кабельної каналізації електрозв’язку, телекомунікаційного обладнання, розташованих біля мостових переходів у м. Київ, що несе реальні ризики посягання на основи національної безпеки держави, ІнАУ звернулась до керівників Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, Міністерства внутрішніх справ України та Служби безпеки України про необхідність посилення заходів з попередження надзвичайних подій та протидії незаконного втручання у роботу об’єктів інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку (копії листів додаються).

Враховуючи наведене, просимо Вас підтримати ініціативу ІнАУ та звернутись із депутатським запитом до вищезазначених державних органів з метою прискорення прийняття запропонованих ІнАУ заходів.

Крім цього, просимо ініціювати проведення засідання Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку із залученням представників правоохоронних органів, органів державної влади та представників ІКТ, профільних асоціацій у м. Києві для обговорення нагальних проблем, пов’язаних із пошкодженням об’єктів інфраструктури кабельної каналізації електрозв’язку, іншого телекомунікаційного обладнання та пошуку шляхів їх вирішення.

 

Додаток: копії листів до НКРЗІ, МВС України та СБУ.

 

                       З повагою,

 

                       Голова Правління

                      Інтернет Асоціації України                                                                                                                   О. Федієнко