Лист № 99 від 24.04.2009 року Голові НКРЗ Колобову С.О. стосовно розробки Методики розрахунку і порядоку використання орендної плати за користування та прокладання телекомунікаційних мереж

24.04.2009
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Голові Національної комісії

з питань регулювання зв’язку України

Колобову Сергію Олександровичу

 

 

Вих. № 99від 24.04.2009 р.Щодо розробки Методики розрахунку і порядоку використання орендної плати за користування та прокладання телекомунікаційних мереж.

Шановний Сергію Олександровичу!

Інтернет Асоціація України (ІнАУ) висловлює Вам свою подяку за конструктивний підхід та збалансоване врахування позицій всіх учасників вітчизняного ринку телекомунікацій у процесі підготовки та затвердження рішення НКРЗ «Порядок використання кабельної каналізації електрозв’язку», яке зараз перебуває на етапі затвердження у міністерстві Юстиції України.

Ми поділяємо Вашу думку про те, що впровадження цього документу – це лише перший з необхідних кроків на шляху впорядкування вітчизняного ринку кабельної каналізації електрозв’язку усіх форм власності. У зв’язку з цим інформуємо Вас про те, що при ІнАУ створена Робоча група за участі фахівців ринку телекомунікацій для розробки технічного завдання щодо методики оцінки вартості використання кабельних споруд комунальної власності.

Згідно з попередніми пропозиціями Робочої групи ІнАУ, стосовно лінійних кабельних споруд ця методика повинна базуватися на сервітуті та на підходах, викладений у подібній методиці ВАТ «Укртелеком» та у рішенні НКРЗ «Порядок використання кабельної каналізації електрозв’язку».

Згодом ІнАУ планує звернутися до фахового наукового закладу зв’язку України з метою розробки методики оцінки вартості використання кабельних споруд на основі цього технічного завдання.

Звертаємось до Вас з проханням про підтримку діяльності Робочої групи ІнАУ у виробленні загальних підходів щодо вартості використання кабельної каналізації електрозв’язку, яка перебуває у різних формах власності, та запрошуємо представників НКРЗ до участі у цій Робочій групі.

Також інформуємо Вас про те, що Інтернет Асоціація України докладає зусиль щодо опротестування прокуратурою м. Києва та призупинення дії рішення Київської міської ради від 22 січня 2009 року N 6/1061 «Про Методику розрахунку і порядок використання орендної плати за користування, прокладання телекомунікаційних мереж…», яке було прийняте з численними порушеннями законодавства.

 

З повагою,

Виконавчий директор ІнАУ                                                 Володимир Куковський