Лист № 98/08.06.2010 р. до Голови Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі щодо щодо формування переліку рекомендованих Інтернет сайтів для дітей

08.06.2010
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
    Голові Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Костицькому В.В.   Копія :   Міністерство освіти і науки України     Вих. № 98від  08.06.2010 р. 

 

Шановний Василю Васильовичу!

 

Інтернет Асоціація України (ІнАУ) та її Члени поділяють  позицію Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі щодо  необхідності здійснення профілактично-просвітницької діяльності, спрямованої на підвищення культури користування Інтернет мережею. Ми теж стурбовані необхідністю вирішення цієї проблеми та підтримуємо ідею щодо формування переліку рекомендованих Інтернет сайтів для дітей.

 Враховуючи велику суспільну вагу вказаного питання, вважаємо, що в Україні мають бути уніфіковані рекомендаційні критерії до змісту і наповнення сайтів, які можуть бути рекомендовані для дітей. В зв’язку з цим, пропонуємо Вам спільно з Міністерством освіти і науки України визначити критерії до рекомендованих Інтернет ресурсів для дітей. ІнАУ, зі своєї сторони, готова долучитися до участі в цій роботі.

 

 

З повагою,

Голова Правління

Інтернет Асоціації України                                         Тетяна Попова