Лист № 97 від 12.06.2013 р. Комітету ВРУ з питань інформатизації та інформаційних технологій щодо проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного перегляду універсальної програмної послуги»

12.06.2013
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Голові Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій

Народному Депутату України

Омельченку В.П.         

 

Копія: Першому заступнику голови Комітету

Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій

Народному Депутату України

Лук'янчуку Р.В.

 

Копія: Заступнику голови Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій

Народному Депутату України

Гіршфельду А.М.

    

 

Копія: Секретарю Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій

Народному Депутату України

Мочкову О.Б.

    

Копія: Члену Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій

Народному Депутату України

Тігіпку С.Л.

 

Копія: Члену Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій

Народному Депутату України

Турчинову О.В.

 

Копія: Члену Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій

Народному Депутату України

Тягнибоку О.Я.

 

 

Вих. № 97/1-7

від 12 червня 2013 р. 

 

Щодо проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного перегляду громадянами програм універсальної програмної послуги»  (реєстр. № 2086а від 21.05.2013 р.)

 

 

Шановний Валерію Павловичу!

Шановний Руслане Валерійовичу!

Шановний Анатолію Мусійовичу!

Шановний Олександре Борисовичу!

Шановний Сергію Леонідовичй!

Шановний Олександре Валентиновичу!

Шановний Олегу Ярославовичу!

 

Інтернет Асоціація України, яка об'єднує понад 140 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій України, засвідчує Вам свою щиру повагу та звертається з наступним.

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення безперешкодного перегляду громадянами програм універсальної програмної послуги», реєстр. № 2086а від 21.05.2013 р. (далі - Законопроект) спрямований на врегулювання відносин, що виникають у процесі надання громадянам доступу до програм універсальної програмної послуги. Його прийняття усуне неврегульованість законодавства щодо ретрансляції програм універсальної програмної послуги, яка створює умови для виникнення претензій до добросовісних провайдерів програмної послуги них з боку власників об’єктів авторського права або до накладання на них штрафних санкцій з боку Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Враховуючи важливість врегулювання порушених у Законопроекті питань щодо ліквідації завад для забезпечення громадян безперешкодним доступом до програм універсальної програмної послуги, просимо Вас підтримати даний Законопроект при розгляді на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій та при розгляді його Верховною Радою України.

Разом з тим, для уникнення неоднозначного трактування положення даного Законопроекту просимо Вас внести до зміни у формулювання статті 39 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», виклавши її відповідно до нашої пропозиції (див. Порівняльну таблицю до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення безперешкодного перегляду громадянами програм універсальної програмної послуги» з пропозиціями Інтернет Асоціації України у додатку).

 

Додаток: Порівняльна таблиця до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення безперешкодного перегляду громадянами програм універсальної програмної послуги» з пропозиціями Інтернет Асоціації України», на 3 арк.

 

З повагою

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                  Т.Попова