Лист № 96 від 23.04.09 року Голові Правління ВАТ «Укртелеком» п. Дзекону Г. Б. щодо надання методики оцінки використання кабельної каналізації електрозв’язку

23.04.2009
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Голові Правління ВАТ «Укртелеком»

Дзекону Георгію Борисовичу

 

 

 

 

Вих. № 96від 23.04.2009р. Про надання  методики оцінки використання кабельної каналізації електрозв’язку.

 

Шановний Георгіє Борисовичу!

Інформуємо Вас про те, що Інтернет Асоціація України докладає зусиль щодо опротестування прокуратурою м Києва та призупинення дії рішення Київської міської ради від 22 січня 2009 року N 6/1061 «Про Методику розрахунку і порядок використання орендної плати за користування, прокладання телекомунікаційних мереж…», яке було прийняте з численними порушеннями законодавства.

Разом з тим, Робоча група ІнАУ за участі фахівців ринку телекомунікацій працює над розробкою технічного завдання щодо нової методики оцінки вартості використання домових стояків та кабельних споруд комунальної власності. Згідно з пропозиціями Робочої групи, стосовно лінійних кабельних споруд (мостів, метрополітену, тощо) методика повинна базуватися на сервітуті та на підходах, викладений у подібній методиці ВАТ «Укртелеком» та у рішенні НКРЗ «Порядок використання кабельної каналізації електрозв’язку», яке перебуває на етапі затвердження у Міністерстві юстиції України.

Запрошуємо представників очолюваного Вами ВАТ «Укртелеком» до участі в цій Робочій групі та звертаємось з проханням про надання методики ВАТ «Укртелеком», на основі якої були розроблені тарифи на використання кабельної каналізації елекрозв’язку (див. www.ukrtelecom.ua/services/providers/sewerage).

 

 

 

З повагою та надією на співробітництво,

Виконавчий директор ІнАУ                                              Володимир Куковський