Лист № 81 від 23.03.09 року голові НКРЗ Колобову С.О. з проханням про внесення доповнень до рішення Національної комісії з питань регулювання зв’язку України №202 від 21.02.2006 «Про затвердження Граничних тарифів на надання в користування каналів...

23.03.2009
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

                                     

Голові Національної комісії з питань регулювання зв’язку України

Колобову Сергію Олександровичу

 

 

Вих №81

Від 23.03.2009

 

 

                                                                                                                     

Шановний Сергію Олександровичу!

 

Інтернет Асоціація України (ІнАУ), виконуючи свою статутну мету та представляючи законні інтереси більш ніж 80-ти телекомунікаційних компаній, звертається до Вас з проханням про внесення доповнень до рішення Національної комісії з питань регулювання зв’язку України №202 від 21.02.2006 «Про затвердження Граничних тарифів на надання в користування каналів електрозв'язку операторів телекомунікацій, які займають монопольне (домінуюче) становище на ринку цих послуг».

В цьому рішенні відсутня позиція щодо Переоформлення договору на користування лінії безпосереднього зв’язку з однієї юридичної особи на іншу в рамках одного приміщення (зокрема, у випадках злиття, реорганізації, продажу, тощо).

Відсутність цієї позиції призводить до того, що при реорганізації юридичної особи оператор телекомунікацій, який  займає монопольне  (домінуюче) становище на ринку цих послуг, виставляє рахунок як за нове підключення, а саме 666-67 грн без урахування ПДВ. В умовах посилення впливу економічної кризи та збільшення кількості реорганізацій юридичних осіб це лягає додатковим тягарем на вітчизняні підприємства, які користуються засобами безпосереднього зв’язку. При цьому треба зазначити, що при переоформленні послуги безпосереднього зв’язку оператор фактично не здійснює ніяких дій, окрім зміни номера рахунку абонента.

Виходячи з зазначеного, пропонуємо доповнити рішення Національної комісії з питань регулювання зв’язку України №202 від 21.02.2006 «Про затвердження Граничних тарифів на надання в користування каналів електрозв'язку операторів телекомунікацій, які займають монопольне (домінуюче) становище на ринку цих послуг» таким пунктом:

 

Види послуг та плати

Розмір оплати

 

Для бюджетних підприємств, установ та організацій

Для операторів телекомунікацій, провайдерів

Переоформлення договору на користування лінії безпосереднього зв’язку з однієї юридичної особи на іншу, яка займає те ж приміщення

20 грн

20 грн

 

Розмір плати визначений по аналогії з п.22 «Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги», затверджених Рішенням Національної комісії з питань регулювання зв’язку України №1110 від 12.09.2008.

 

Цей пункт пропонуємо розмістити після п.1.4. (За перенесення і повторне включення цифрового каналу). 

 

Просимо Вас про сприяння у вирішенні цього питання.

 

З повагою,

Виконавчий директор

Інтернет Асоціації України                                  Володимир Куковський