Лист № 53 від 29.03.2012 р. Голові НКРЗІ п. Яцуку п.П. щодо надання пропозицій та зауважень до Порядків

29.03.2012
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Голові Національної комісії,

що здійснює державне регулювання

у сфері зв’язку та інформатизації
Яцуку П.П.


вул. Солом’янська, 3

м. Київ

03110

 

 

 

 

Вих. № 53
від  29.03. 2012р.

  

Щодо надання зауважень і пропозицій до

до проектів «Порядку здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій» та «Порядку здійснення державного нагляду за користуванням радіочастотним ресурсом України в смугах радіочастот загального користування»

 

 

Шановний Петре Петровичу!

 

Інтернет Асоціація України (ІнАУ) засвідчує Вам повагу та звертається з приводу наступного.

Національною комісією, що здійснює державне регулювання  у сфері зв’язку та інформатизації України, було взято за основу та офіційно оприлюднено проекти «Порядку здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій» (Рішення НКРЗІ №89 від 23.02.2012 р.) та «Порядку здійснення державного нагляду за користуванням радіочастотним ресурсом України в смугах радіочастот загального користування» (Рішення НКРЗІ №90 від 23.02.2012 р.).

Фахівцями та експертами ІнАУ було опрацьовано ці проекти та сформовано ряд зауважень і пропозицій з метою удосконалення їх положень. Просимо врахувати їх при викладенні документів в кінцевій редакції.

 

Додатки:

1. Порівняльна таблиця зауважень і пропозицій до проекту «Порядку здійснення державного нагляду за ринком телекомунікацій» - на 35 арк.

 

 2. Порівняльна таблиця зауважень і пропозицій до проекту «Порядку здійснення державного нагляду за користуванням радіочастотним ресурсом України в смугах радіочастот загального користування» - на 39 арк.

 

 

 

З повагою,  

  

 Голова Правління

 Інтернет Асоціації України                                        О.Ольшанський