Лист № 51 від 14.04.2010 р. Віце-президенту Асоціації міст України з виконавчої роботи Пітцику М.В. стосовно участі представника Асоціації міст України у Робочій групі ІнАУ з питань кабельної каналізації електрозв‘язку

14.04.2010
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Віце-президенту Асоціації міст України

з виконавчої роботи

Пітцику Мирославу Васильовичу

 

Вих. № 51від 14.04.2010р.Про участь представника Асоціації міст України у Робочій групі ІнАУ з питань кабельної каналізації електрозв‘язку.

 

Шановний Мирославе Васильовичу!

Інформуємо Вас про те, що згідно рішень Правління Інтернет Асоціації України  (ІнАУ) та Голови Національної комісії з питань регулювання зв’язку України (НКРЗ) з травня 2009 р. функціонує спільна Робоча група з питань кабельної каналізації електрозв‘язку.

З боку ІнАУ до робочої групи входить ряд фахівців телекомунікаційних компаній, з боку НКРЗ – представник Економічного управління на рівні начальнику відділу взаєморозрахунків та представник департаменту Телекомунікацій на рівні головного спеціаліста. Також у Робочій групі представлені фахівці УСПП та Телекомунікаційної палати України.

Серед завдань Робочої групи – надання консультативної допомоги суб’єктам господарювання у вирішенні проблемних питань з власниками телекомунікаційної інфраструктури та напрацювання проекту документу, який регламентує взаємні відносини суб’єктів ринку телекомунікацій та органів місцевої влади у питаннях розміщення телекомунікаційних мереж, а також єдиної методики розрахунку тарифів на доступ та використання кабельної каналізації електрозв‘язку і розподільчих телекомунікаційних мереж комунальної власності.

Робоча група здійснює свою діяльність шляхом проведення засідань (орієнтовно один раз на два місяці) та обговорення питань в електронній розсилці.

Просимо Вас направити представника Асоціації міст України до участі в цій Робочій групі.

 

З повагою та сподіваннями на співробітництво,

 

Голова Правління ІнАУ                                                                          Тетяна Попова