Лист № 200 від 26.11.09 р. Президенту УСПП Кінаху А.К. стосовно проведення спільного з ІнАУ круглого столу «Питання впровадження в Україні електронного цифрового підпису та електронних цифрових ключів» 10 грудня 2009 р.

26.11.2009
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Президенту УСПП

Кінаху А.К.

 

   Вих. № 200від 26.11.2009 р.  

Шановний Анатолію Кириловичу!

 

Висловлюємо Вам свою пошану та пропонуємо провести на базі УСПП спільний круглий стіл Інтернет Асоціації України (ІнАУ) і УСПП «Питання впровадження в Україні електронного цифрового підпису та електронних цифрових ключів» 10 грудня 2009 р. з 11 до 13 години. До участі у круглому столі планується запросити учасники відповідного сегменту вітчизняного ринку інформаційних та телекомунікаційних технологій, представників відповідних державних установ, професійних об’єднань, громадських організацій та ЗМІ.

Також просимо Вас стати модератором цього круглого столу.

Проблема впровадження в Україні електронного цифрового підпису та електронних цифрових ключів наразі є дуже актуальною, а діяльність у цій сфері ряду органів виконавчої влади у багатьох випадках шкодить розвитку та впровадженню в Україні досягнень сучасних технологій. Це напряму зачіпає інтереси членів УСПП та ІнАУ та потребує розгляду та відповідних заходів впливу з боку представників бізнесу та громадськості.

 

 

З повагою,

 

член Правління УСПП                                                              І.Пєтухов

 

виконавчий директор ІнАУ                                                    В.Куковський