Лист № 193 від 13.11.09 Голові НКРЗ Колобову С.О. стосовно «Порядку формування тарифів на послуги доступу до кабельної каналізації електрозв'язку», прийнятого рішенням НКРЗ № 1700

13.11.2009
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Голові Національної комісії з питань регулювання зв’язку України

Колобову Сергію Олександровичу

 

 

Вих. № ­­193від 13.11.2009 р. Щодо «Порядку формування тарифів на послуги доступу до кабельної каналізації електрозв'язку», прийнятого рішенням НКРЗ № 1700.

           

Шановний Сергію Олександровичу!

 

Інтернет Асоціація України (ІнАУ) провела засідання Робочої групи з питань кабельної каналізації електрозв’язку, на якому було проведено обговорення «Порядку формування тарифів на послуги доступу до кабельної каналізації електрозв'язку», прийнятого рішенням НКРЗ №1700. На основі рішень цього засідання зазначаємо, що даний документ у такому вигляді не вирішує проблему задоволення потреб ринку щодо створення прозорого механізму формування тарифів на послуги доступу до кабельної каналізації електрозв'язку та звертаємось до Вас з наступними пропозиціями щодо даного документу.

1. Просимо подовжити термін громадського обговорення проекту «Порядку формування тарифів…» до 3-х місяців.

3. Впродовж терміну громадського обговорення проекту «Порядку формування тарифів…» пропонуємо провести ряд нарад з його обговорення із залученням членів Робочої групи ІнАУ з питань кабельної каналізації електрозв’язку та спеціалістів Головного управління цінової політики КМДА з метою формування Технічного завдання на розробку економічної складової «Порядку формування тарифів…».

3. Вважаємо за доцільне залучення відповідних галузевих наукових установ до розробки економічної складової «Порядку формування тарифів…». ІнАУ зі свого боку готова докласти зусиль до підтримки цієї роботи.

4. Пропонуємо при подальших доопрацюваннях проекту «Порядку формування тарифів…» врахувати положення Постанови КМУ від 30 вересня 2009 р. № 1104 «Деякі питання надання дозволів на виконання підготовчих і будівельних робіт» щодо будівельних робіт, на виконання яких не вимагається дозвіл, а саме «улаштування лінійно-кабельних, волоконно-оптичних ліній зв'язку загального призначення, будівництво яких передбачено безтраншейним методом за допомогою кабелеукладавача та установок для горизонтального буріння, зокрема прокладення мереж зв'язку в існуючій телефонній каналізації».

З повагою,

Виконавчий директор

Інтернет Асоціації України                                  Володимир Куковський