Лист № 189 Голові Державного Комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва про зауваження ІнАУ до проекту Змін до Правил взаємоз'єднання телекомунікаційних мереж загального користування, прийнятого Рішенням НКРЗ № 435 від 30.09.2010 р.

07.12.2010
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Голові Державного Комітету України

з питань регуляторної політики та підприємництва

п. Бродському М.Ю.

 

копія:  Голові Національної комісії з питань регулювання зв’язку України

п. Олійнику В.Ф

 

Вих. № 189від 07.12.2010 р.

 

 

Про зауваження Інтернет Асоціації України до проекту Змін до Правил взаємоз’єднання телекомунікаційних мереж загального користування, прийнятого Рішенням НКРЗ №435 від 30.09.2010 р.

 

 

Шановний Михайле Юрійовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюємо свою повагу Вам та очолюваному Вами Державному Комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва та звертаємось до Вас з проханням про відмову в погодженні проекту Змін до Правил взаємоз’єднання телекомунікаційних мереж загального користування, прийнятого Рішенням НКРЗ №435 від 30.09.2010 р., з огляду на наступне.

Даний документ містить ряд положень, які суперечать чинному законодавству України, зокрема, ст. 1 та 60 Закону України «Про телекомунікації», не відповідають європейським нормам регулювання ринку телекомунікацій та створюють нові підстави для посилення адміністративного тиску на провайдерів телекомунікацій (див. додаток – Пропозиції щодо проекту Змін до Правил взаємоз’єднання телекомунікаційних мереж загального користування, прийнятого Рішенням НКРЗ №435 від 30.09.2010 р.).

Ми впевнені, що врахування зазначених пропозицій Інтернет Асоціації України буде цілком співзвучне задекларованому керівництвом нашої держави курсу щодо дерегуляції економіки. 

 

 

Додаток: Пропозиції щодо проекту Змін до Правил взаємоз’єднання телекомунікаційних мереж загального користування, прийнятого Рішенням НКРЗ №435 від 30.09.2010 р.., на 2 арк.

 

 

 

З повагою,

 

Голова Правління ІнАУ                                Тетяна Попова