Лист № 177 від 26.10.2017 Голові НКРЗІ щодо проекту рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку»

26.10.2017
Вихідні реквізити: 
Вих. № 177 від 26.10.2017
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач: 
НКРЗІ, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

Голові Національної комісії, що

здійснює державне регулювання

у сфері зв’язку та інформатизації

Животовському О.М.

 

 

Вих. №­­­ 177

Від 26 жовтня 2017 р.

 

Щодо проекту рішення НКРЗІ «Про внесення

змін до Правил надання в користування

кабельної каналізації електрозв’язку»

 

Шановний Олександре Миколайовичу!

Інтернет Асоціація України (далі – ІнАУ) засвідчує Вам свою повагу та звертається з приводу наступного.

06 жовтня 2017 року на офіційній веб-сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці «Регуляторна діяльність НКРЗІ», підрубриці «Регуляторні акти», оприлюднений проект рішення НКРЗІ «Про внесення змін до Правил надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку» (далі – проект Рішення).

За результатом спільної роботи за участі представників НКРЗІ, Асоціації «Телас», ІнАУ, Телекомунікаційної палати України та BRDO, опрацьовано узагальнені пропозиції та зауваження до проекту Рішення.

Разом з цим, звертаємо Вашу увагу на обов’язковості врахування нижченаведених принципових позицій з метою спрощення діяльності операторів, провайдерів телекомунікацій, які використовують ККЕ, при внесенні змін до нормативно-правових актів, які визначають процедури та порядок користування ККЕ:

1) Відміни стягнення плати за технічний нагляд постачальником ККЕ у разі проведення аварійно-відновлювальних робіт у ККЕ.

2) Затвердження форми типового договору на надання в користування ККЕ або формування вичерпного переліку істотних умов до договору на надання в користування ККЕ.

3) Доповнити Правила надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку окремим розділом, який регулюватиме порядок та процедуру демонтажу кабелю у ККЕ.

4) Передбачити взаємні санкції (штраф у розмірі 6% від вартості договору про надання в користування ККЕ за кожен день прострочення термінів), а не лише замовника, у разі недотримання або порушення порядку та процедур доступу до ККЕ, зокрема:

  • якщо постачальник не підписує акт прокладання кабелю у встановлений термін або не повертає його замовнику;
  • порушення встановлених строків усунення постачальником пошкодженої ККЕ.

5) Встановити понижуючі коефіцієнти у тарифах на користування ККЕ для суб’єктів господарювання (замовників ККЕ), які раніше сплатили за вхід у ККЕ. 

 

З повагою,

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                                                                                      О.Федієнко