Лист № 124 від 26.07.2010 р. Директору Державної установи «Інститут гігієни та медичної екології ім. О. М. Марзеєва АМН України» щодо залучення до складу Робочої групи . щодо розробки проекту змін до застарілих санітарних норм по застосуванню радіо ..

26.07.2010
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Директору Державної установи «Інститут гігієни
та медичної екології ім. О. М. Марзеєва АМН України
»

п. Сердюку А.М.

50, вул. Попудренка, Київ-94, 02660, Україна

 

 

Вих. №  124

від 26.07.2010 р.

 

 

 

 

 

Шановний  Андрію Михайловичу!

 

       Користуючись нагодою, Інтернет Асоціація України (ІнАУ) висловлює свою повагу Вам та очолюваній Вами державної установі «Інститут гігієни та медичної екології ім. О. М. Марзеєва АМН України». 

       Інтернет Асоціація України була створена в листопаді 2000 року з метою консолідації зусиль всіх зацікавлених сторін у розвитку Інтернету в Україні. Повсякденна діяльність ІнАУ полягає в практичній реалізації проектів, що сприяють розвитку українського сегменту глобальної мережі Інтернет. Особливу увагу ІнАУ приділяє захисту законних інтересів своїх членів, надаючи їм консультаційну і юридичну підтримку і забезпечуючи діалог з державними органами. ІнАУ в тісній координації з комітетами Верховної Ради та іншими українськими і міжнародними громадськими організаціями постійно проводить експертно-аналітичну роботу з аналізу, розробки та коректування законодавчої і нормативної бази України.  У складі ІнАУ працює Комітет з питань радіотехнології, який діє на громадських засадах та координує діяльність близько 30 операторів та провайдерів, які використовують бездротові (радіо) технології для розбудови відповідного сегменту мережі Інтернет.

      Як нам стало відомо з офіційного сайту «Асоціації учасників ринку бездротових мереж передачі даних (Wireless Ukraine)», в Вашому Інституті створена Робоча група під керівництвом Думанського Ю.Д. щодо розробки проекту змін до застарілих санітарних норм по застосуванню радіо технології та доопрацюванні другої редакції ДСНіП №239-96 та методичних документів з визначення та контролю рівнів електромагнітного поля, що створюються цифровими засобами бездротового зв'язку, такими, як обладнання WIMAX, CDMA, Wi-Fi.

      Будемо вдячні Вам, Андрію Михайловичу, щодо залучення до складу цієї Робочої групи представника ІнАУ, та, в разі напрацювання нових санітарних норм, надання можливості для  ознайомлення Правління ІнАУ з цим Проектом з метою його подальшого спільного опрацювання. Просимо Вас повідомити про Ваше рішення.

      Маємо надію, що спільна праця над Проектом нових санітарних норм (другої редакції ДСНіП №239-96 та методичних документів) буде корисна як учасникам ринку бездротових технологій, так і державі в цілому.

 

З повагою та сподіваннями на співробітництво,

 

 

 

Виконавчий директор ІнАУ                                                   Володимир Куковський