Лист № 123/26.07.2010 р. Міністру економіки України щодо плану заходів стосовно імплементації в Україні Директиви 2000/31/ЄС Європейського парламенту та Ради

26.07.2010
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Міністру економіки України

п. Цушко В.П.

 

 

  Вих. № ­­123від 26.07.2010р.  

Щодо плану заходів стосовно імплементації в Україні

Директиви 2000/31/ЄС Європейського парламенту та Ради

 

Шановний Василю Петровичу!

Користуючись нагодою, висловлюємо свою повагу Вам та очолюваному Вами Міністерству економіки України.

При Інтернет Асоціації України (ІнАУ) діє Робоча група з питань взаємодії громадських організацій і державних структур з протидії кіберзлочинності, яка об‘єднує представників ІнАУ, Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП), МВС, СБУ та українського представництва Ради Європи.

Робоча група була створена згідно побажань семінару «Співробітництво проти кіберзлочинності в Україні», який був проведений в Києві Радою Європи 28 квітня 2009 р. Однією з цілей її діяльності є сприяння впровадженню в Україні європейських підходів у питаннях протидії кіберзлочинності, зокрема, при впровадженні інформаційних послуг.

За дорученням членів Робочої групи звертаюсь до Вас з проханням надати інформацію щодо плану заходів стосовно імплементації в Україні Директиви 2000/31/ЄС Європейського парламенту та Ради «Про деякі правові аспекти інформаційних послуг, зокрема, електронної комерції, на внутрішньому ринку» («Директива про електронну комерцію») від 8 червня 2000 року.

 

 

 

З повагою,

Виконавчий директор ІнАУ                                 Володимир Куковський