Лист № 120 від 25.06.09 р. Міністру з питань житлово-комунального господарства України Кучеренко О.Ю. стосовно участі представників Міністерства з питань житлово-комунального господарства України у Робочій групі з розробки нової методики оцінки вартості..

25.06.2009
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Міністру з питань житлово-комунального господарства України

Кучеренко О.Ю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вих. № ­120від 25.06.2009р. Про участь представників Міністерства з питань житлово-комунального господарства України у Робочій групі з розробки нової методики оцінки вартості використання домових слаботочних кабельних стояків та кабельних споруд комунальної власності.

 

Шановний Олексію Юрійовичу!

Інформуємо Вас про те, що згідно рішень Правління Інтернет Асоціації України  (ІнАУ) та Голови Національної комісії з питань регулювання зв’язку України (НКРЗ) з травня 2009 р. функціонує спільна Робоча група з питань розробки нової методики оцінки вартості використання домових слаботочних кабельних стояків та кабельних споруд комунальної власності.

З боку ІнАУ до робочої групи входить ряд фахівців телекомунікаційних компаній, з боку НКРЗ – представник Економічного управління на рівні начальнику відділу взаєморозрахунків та представник департаменту Телекомунікацій на рівні головного спеціаліста. Планується також залучення до складу Робочої групи представників ВАТ «Укртелеком» та Постійної комісії з питань транспорту та зв’язку Київради.

Метою робочої групи є розробка методики оцінки вартості використання домових слабо точних кабельних стояків та кабельних споруд комунальної власності, яка матиме статус регуляторного акта та прийматиметься на державному рівні.

Запрошуємо представників очолюваного Вами міністерства до участі в цій Робочій групі.

 

З повагою та сподіваннями на співробітництво,

Виконавчий директор ІнАУ                                              Володимир Куковський