Лист № 119 від 25.06.09 р. Голові Правління ВАТ «Укртелеком» Дзекону Г.Б. щодо участі представників ВАТ «Укртелеком» у Робочій групі з розробки нової методики оцінки вартості використання домових слаботочних кабельних стояків та кабельних споруд...

25.06.2009
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Голові Правління ВАТ «Укртелеком»

Дзекону Георгію Борисовичу

 

 

 

 

 

 

 

 

Вих. № ­­119від 25.06.2009р. На Ваш вих. 5184-243-1 від 01.06.2009 Про участь представників ВАТ «Укртелеком» у Робочій групі з розробки нової методики оцінки вартості використання домових слаботочних кабельних стояків та кабельних споруд комунальної власності. 

Шановний Георгію Борисовичу!

Інформуємо Вас про те, що згідно рішень Правління Інтернет Асоціації України  (ІнАУ) та Голови Національної комісії з питань регулювання зв’язку України (НКРЗ) з травня 2009 р. функціонує спільна Робоча група з питань розробки нової методики оцінки вартості використання домових слаботочних кабельних стояків та кабельних споруд комунальної власності.

З боку ІнАУ до робочої групи входить ряд фахівців телекомунікаційних компаній, з боку НКРЗ – представник Економічного управління на рівні начальнику відділу взаєморозрахунків та представник департаменту Телекомунікацій на рівні головного спеціаліста. Планується також залучення до складу робочої групи представників Міністерства житлово-комунального господарства України та Постійної комісії з питань транспорту та зв’язку Київради.

Метою Робочої групи є розробка методики оцінки вартості використання домових слаботочних кабельних стояків та кабельних споруд комунальної власності, яка матиме статус регуляторного акта та прийматиметься на державному рівні.

Запрошуємо представників очолюваного Вами ВАТ «Укртелеком», зокрема, технологічного підрозділу та підрозділу ціноутворення та розрахунків, до участі в цій Робочій групі.

 

З повагою та сподіваннями на співробітництво,

Виконавчий директор ІнАУ                                              Володимир Куковський