Лист № 105 від 15.05.09 р. Голові Служби безпеки України Наливайченку В.О. стосовно створення робочої групи з питань взаємодії громадських організацій та державних структур щодо протидії кіберзлочинності

15.05.2009
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Голові Служби безпеки України

Наливайченку Валентину Олександровичу

 

Вих. № 105від 15.05.2009р.Про створення робочої групи з питань взаємодії громадських організацій та державних структур щодо протидії кіберзлочинності

 

Шановний Валентине Олександровичу!

29 квітня цього року у м. Києві відбувся семінар «Співробітництво проти кіберзлочинності в Україні», організований Радою Європи. В ньому окрім представників Ради Європи взяли участь представники учасників вітчизняного ринку телекомунікацій та правоохоронних органів, в тому числі Інтернет Асоціації України (ІнАУ) та Служби безпеки України.

Одним з питань Семінару було створення Робочої групи з питань взаємодії громадських організацій та державних структур щодо протидії кіберзлочинності. Метою її діяльності буде створення ефективних механізмів співпраці учасників ринку комунікацій України та правоохоронців  у питаннях протидії кіберзлочинності, розробка шляхів впровадження в Україні рекомендованих Радою Європи «Керівних принципів співробітництва між правоохоронними органами та постачальниками послуг мережі Інтернет проти кіберзлочинності», напрацювання пропозицій щодо покращення правового регулювання сфери боротьби з кіберзлочинністю в Україні.

ІнАУ отримала пропозицію від учасників Семінару ініціювати  процес створення цієї робочої групи. Пропонуємо Вам направити представників Служби безпеки України до цієї робочої групи. До її складу планується також запросити представників Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства юстиції України, а також профільних асоціацій, які об’єднують учасників ринку телекомунікацій України.

 

З повагою,

Виконавчий директор ІнАУ                                              Володимир Куковський