Лист № 104 від 15.05.09 р. Міністру внутрішніх справ України Луценку Ю.В. стосовно створення робочої групи з питань взаємодії громадських організацій та державних структур щодо протидії кіберзлочинності

15.05.2009
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Міністру внутрішніх справ України

Луценку Юрію Віталійовичу

 

Вих. № 104від 15.05.2009р. Про створення робочої групи з питань взаємодії громадських організацій та державних структур щодо протидії кіберзлочинності

 

Шановний Юрію Віталійовичу!

29 квітня цього року у м. Києві відбувся семінар «Співробітництво проти кіберзлочинності в Україні», організований Радою Європи. В ньому окрім представників Ради Європи взяли участь представники учасників вітчизняного ринку телекомунікацій та правоохоронних органів, в тому числі Інтернет Асоціації України (ІнАУ) та Міністерства внутрішніх справ України (від Департаменту МВС по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми та від Українського бюро Інтерполу).

Одним з питань Семінару було створення Робочої групи з питань взаємодії громадських організацій та державних структур щодо протидії кіберзлочинності. Метою її діяльності буде створення ефективних механізмів співпраці учасників ринку комунікацій України та правоохоронців  у питаннях протидії кіберзлочинності, розробка шляхів впровадження в Україні рекомендованих Радою Європи «Керівних принципів співробітництва між правоохоронними органами та постачальниками послуг мережі Інтернет проти кіберзлочинності», напрацювання пропозицій щодо покращення правового регулювання сфери боротьби з кіберзлочинністю в Україні.

ІнАУ отримала пропозицію від учасників Семінару ініціювати  процес створення цієї робочої групи. Пропонуємо Вам направити представників Міністерства внутрішніх справ України та Українського бюро Інтерполу до цієї робочої групи. До її складу планується також запросити представників Служби безпеки України та Міністерства юстиції України, а також профільних асоціацій, які об’єднують учасників ринку телекомунікацій України. 

 

З повагою,

Виконавчий директор ІнАУ                                              Володимир Куковський