Лист Голові Правління ВАТ "Укртелеком" Дзекону Г.Б. № 238 від 10.12.2007 про надання інформації щодо процедури, порядку та строків розгляду, погодження та видачі технічних умов та проектів на прокладку кабелю в каналізації операторам телекомунікацій

10.12.2007
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

ВАТ «Укртелеком»

____________________

Голові Правління

Дзекону Г. Б.

Вих. № 238

Від 10.12.2007 р.

 

 

 

Шановний Георгій Борисович!

 

У зв‘язку із багато численними зверненнями членів Інтернет Асоціації України, просимо Вас надати інформацію щодо процедури, порядку та строків розгляду, погодження та видачі технічних умов та проектів на прокладку кабелю в каналізації операторам телекомунікацій, які звертаються до ВАТ "Укртелеком".

Просимо повідомити про підстави відмови погодження проектів та видачі технічних умов.

Також просимо пояснити ситуацію щодо надання в користування ВАТ "Укртелеком" каналів електрозв’язку (ліній безпосереднього зв’язку), причини відмови у наданні в оренду ЛБЗ іншим операторам, провайдерам телекомунікацій.

Крім того, просимо надати інформацію, за яких підстав ВАТ «Укртелеком» може розірвати з оператором, провайдером телекомунікацій  договір про надання в користування каналів електрозв‘язку.   

 

Просимо надати відповідь на нашу поштову адресу: м. Київ, вул. О. Гончара 15/3, оф. 22 в строки, встановлені законодавством.

 

Заздалегідь вдячні за своєчасну відповідь на наш лист.

 

 

 

 

З повагою,

Виконавчий директор ІнАУ                                    С. Пархоменко