Лист Директору Держзв"язку п. Баранову О.А. № 170 від 22.01.2008 р. щодо нормативного документу "Спільноканальна сигналізації N 7. Національна версія України. Правила використання у телефонній мережі загального користування. Версія 3.0"

22.01.2008
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Директору  Державного департаменту

зв’язку та інформатизації

Баранову О.А.

__________________________________________

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 22

 

Вих. № 170

від 22.01.2008 р.

 

 

 

 

Щодо нормативного документу

"Спільноканальна сигналізації N 7.

Національна версія України.

Правила використання у телефонній

мережі загального користування.

Версія 3.0".

 

 

 

 

Шановний Олександре Андрійовичу!

 

Інтернет Асоціація України (далі - ІнАУ), що об’єднує більше 80-ти компаній галузі інформаційних технологій та телекомунікацій, реалізовуючи свою статутну мету та представляючи законні інтереси своїх членів, даним листом звертається до Вас з проханням надати нормативний документ.

Міністерством транспорту та зв’язку України було прийнято Наказ від 13.12.2007р. N 1164 «Про затвердження нормативного документа "Спільноканальна сигналізації N 7. Національна версія України. Правила використання у телефонній мережі загального користування. Версія 3.0".

Перехід від вимог правил використання у телефонній мережі загального користування, встановлених попередніми нормативними актами, до вимог, встановлених Наказом № 1164 здійснюється:

     - виробниками  технічних  засобів  для  мереж  СКС-7  України шляхом розробки нових  технічних  засобів  та,  при  необхідності, дообладнання діючих до затвердження цього наказу технічних засобів згідно з Версією 3.0 до 01.01.2009;

     - операторами   телекомунікацій,  які  експлуатують  технічні засоби для мереж СКС-7, шляхом дообладнання технічних засобів, при необхідності, згідно з Версією 3.0 до 01.01.2010

Нажаль, на офіційних урядових та відомчих Веб-сайтах нормативний документ "Спільноканальна сигналізації N 7. Національна версія України. Правила використання у телефонній мережі загального користування. Версія 3.0" не наводився разом з Наказом.

З урахуванням вищезазначеного просимо Вас надіслати на нашу поштову адресу: 01025, м. Київ, вул. О. Гончара, 15/3, офіс 22 або на електронну адресу: vk@inau.org.ua повну версію  нормативного документа "Спільноканальна сигналізації N 7. Національна версія України. Правила використання у телефонній мережі загального користування. Версія 3.0".

 

 

З глибокою повагою,

 

Виконавчий директор

Інтернет Асоціації України             С.Л. Малихін