Історія Асоціації

23 лютого 2018 року

ІнАУ направила пропозиції змін до законопроекту № 7466, в якому йдеться про зобов'язання провайдерів програмної послуги оплачувати ОКУ за кабельну ретрансляцію об'єктів авторського права. Детальніше тут.

 

20 лютого 2018 року

Мінекономрозвитку вслід за ДРС інформує про відсутність правових підстав для ліцензування діяльності у сфері телекомунікацій з 01.01.2018. Інформація надана у відповідь на запити ІнАУ. Детальніше тут.

 

13 лютого 2018 року

Представники ІнАУ та провідних вітчизняних медіагруп обговорили проблемні питання взаємодії правовласників та провайдерів. Насамперед розлядалось питання забезпечення чесного партнерства, забезпечення українських споживачів якісним медіапродуктом та розвиток ринку платного телебачення. Детальніше тут.

 

13 лютого 2018 року

Комітет Інтернет Асоціації України з питань інтернет – реклами оголошує рейтинг ТОП-100 новинних сайтів суспільно-політичної тематики за січень 2018 року. Ознайомитись з результатами тут.

 

06 лютого 2018 року

Інтернет Асоціація України провела Прес-конференцію «День безпечного інтернету: нові виклики».

ІнАУ у 2009 році започаткувала відзначення в Україні Дня безпечного Інтернету. Відтоді Асоціація щорічно проводить у цей день заходи з метою об‘єднання зусиль зацікавлених сторін – як державного, так і приватного секторів – задля підвищення рівня обізнаності щодо безпечного використання Інтернету, а також  широкого кола безпекових питань в цифровому середовищі.

Детальніше тут.

 

01 лютого 2018 року

Дослідження ринку медійної інтернет-реклами за підсумками 2017 року завершено.

ІнАУ дякує всім учасникам дослідження, а також юридичну фірму «Василь Кісіль і партнери».

Детальніше про результати дослідження тут.

 

30 січня 2018 року

Голова Правління ІнАУ Олександр Федієнко взяв участь у круглому столі "Digital talk" з участю Прем'єр-міністра України.

Були порушені актуальні питання галузі: доступ до радіочастотного ресурсу, доступ до інфраструктури, розвиток цифрової економіки в Україні тощо.

Олександр Федієнко розповів про результати дослідження, яке нещодавно проводила ІнАУ по забезпеченню широкосмуговим доступом до мережі Інтернет українських шкіл.

Детальніше тут.

 

26 січня 2018 року

Методичні рекомендації «Використання електронних (цифрових) доказів у кримінальних провадженнях» підготовлені творчим колективом у складі фахівців Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при РНБО України і ряду наукових установ МВС і Національної поліції України і надруковано ІнАУ з дозволу Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при РНБО України.

Детальніше про видання тут.

 

26 січня 2018 року

Інтернет Асоціація України (ІнАУ) визначила індикативну швидкість шкільного Інтернету в Україні шляхом опитування членів Асоціації, які надають доступ до Інтернету вітчизняним школам.

Ознайомитись з результатами тут.

 

26 січня 2018 року

Комітет Інтернет Асоціації України з питань інтернет-реклами завершив 1-й етап дослідження ринку медійної інтернет-реклами за підсумками 2017 року.

Предметом дослідження став об'єм грошових коштів, що направляється рекламодавцями на сегменти медійної інтернет-реклами, орієнтованої на українську інтернет-аудиторію.

За підсумками 2-го етапу буде визначений об'єм ринку медійної інтернет-реклами України за 2017 рік.

Детальніше ознайомитись з результатами тут.

 

16 січня 2018 року

Комітет Інтернет Асоціації України з питань інтернет – реклами оголошує дані досліджень інтернет-аудиторії України за підсумками 2017 року та рейтинг ТОП-100 новинних ресурсів суспільно-політичної тематики за грудень 2017 року.

 

12 січня 2018 року

ІнАУ направила ряд листів до державних органів з питань доступу до інфраструктури телекомунікацій. Детальніше тут.

 

11 січня 2018 року

Інтернет Асоціація України отримала відповідь від ДССЗЗІ на запит щодо Указу Президента № 254/2017 «Про стан виконання рішення РНБОУ 29.12.2016 «Про загрози кібербезпеці держави та невідкладні заходи з їх нейтралізації».

З відповіді Держспецзв'язку можна зробити орієнтовний висновок про терміни можливого впровадження новації про заборону державним органам отримувати доступ до Інтернету через операторів (провайдерів) телекомунікацій, які не мають комплексної системи захисту інформації (КСЗІ): проект документу ще не готовий, і до його прийняття ще має відбутись громадське обговорення. Відповідно, поки що ніяких обмежень для держорганів щодо укладання договорів з провайдерами не існує. Детальніше тут.

 

05 січня 2018 року

Напередодні Різдва Інтернет Асоціація України передала представникам Головного управління зв’язку та інформаційних систем ГШ Збройних Сил України комплект обладнання, необхідного для опрацювання запитів щодо погодження ГШ частотних присвоєнь та оформлення висновків щодо електромагнітної сумісності (дозволів на експлуатацію). Детальніше тут.

 

02 січня 2018 року

ТОВ "Адамант" та ІнАУ виграли суд: рішення Київради щодо інвентаризації об’єктів телекомунікацій скасовані.

У 2016 році ІнАУ приєдналась у якості третьої сторони до адміністративного позову ТОВ «Адамант», поданого 26.08.2016 р. до Окружного адміністративного суду, про визнання незаконним та скасування рішення Київради від 11 лютого 2016 року №82/82 "Про проведення інвентаризації об'єктів телекомунікації (електрозв'язку) ". Після ряду судових розглядів 19.12.2017 Київський апеляційний адміністративний суд прийняв рішення, яким задовольнив частково апеляційну скаргу ТОВ "Адамант", зокрема, скасовано постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 02.10.2017 у справі № 826/13355/16 (ІнАУ у справі - третя особа на стороні позивача) та прийнято нове рішення про часткове задоволення позовних вимог. Детальніше тут.